Etsning av Zorn

Etsning av Zorn
Etsning av Zorn
Etsning av Zorn
Etsning av Zorn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Sommar, ur Ord och Bild, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm

154904

2012-12-17