Skål i silver 1900-talets början

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅL, silver, stämplad Gunnar Svensson, Kalmar 1919, höjd 14, diameter 22 cm, vikt ca 654 g

Med inskription

154906

2012-11-01