Louis Sparre etsning

Louis Sparre etsning
Louis Sparre etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPARRE, Louis (1863-1964): "Stockholm från Kastellholmen", signerad med blyerts samt signerad och daterad i plåten L Sparre 1927, etsning, 14x19 cm

Smärre fläckar

154930

2012-11-01