Louis Sparre etsning
Valmis
2012-11-01
154930
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SPARRE, Louis (1863-1964): "Stockholm från Kastellholmen", signerad med blyerts samt signerad och daterad i plåten L Sparre 1927, etsning, 14x19 cm
Smärre fläckar