Snedklaffssekretär i Louis XV Nordeuropa
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, Louis XV, Nordeuropa, fanerad med valnöt, förgyllda bronsbeslag med smålådor och lönnfack, höjd 112, 107x63 cm
Smärre fanérskador, nyckel saknas, renoverad och kompletterad
154939
2012-11-02