Snedklaffssekretär i Louis XV Nordeuropa

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, Louis XV, Nordeuropa, fanerad med valnöt, förgyllda bronsbeslag med smålådor och lönnfack, höjd 112, 107x63 cm

Smärre fanérskador, nyckel saknas, renoverad och kompletterad

154939

2012-11-02