Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Två systrar, signerad R. Högfeldt, akvarell, 28x27 cm
154953
2012-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här