Robert Högfeldt akvarell

Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Två systrar, signerad R. Högfeldt, akvarell, 28x27 cm

154953

2012-11-02