Signerade litografier av Veslen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VESLEN, BÖRJE. Entr´acte. (I) - II. 1944-45.
4:o. 44 litografier, varav 41 signerade författare (alla). Främre omslag till del I.
Samtida halvpergamen, obetydligt nött.
Upplagan tryckt i 200 nr. ex., dessa nr 10.

154956

2012-12-17