Signerade färglitografier av Erik Olson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSON, Erik (1901-1986): Portfolio - En sökares vandring, innehållande två volymer böcker samt triptyk med färglitografier, 28x23 cm, samtliga signerade och numrerade Erik Olson 241/300.

154989

2012-12-17