Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, höjd 23 cm
PROVENIENS: Bengt Nyréns Samling, Liknande finns på Kina Slott
Lagningar
155013
2012-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här