Figuriner Kina

Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, höjd 23 cm
PROVENIENS: Bengt Nyréns Samling, Liknande finns på Kina Slott

Lagningar

155013

2012-10-31