Ernst Lubbert oljemålning
Closed
2012-11-01
155031
| Sold for | 7 400 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
LUBBERT, Ernst (1879-1916): Mytologiskt motiv, signerad och daterad -03, olja på duk, 62x102 cm
Lagad