Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LUBBERT, Ernst (1879-1916): Mytologiskt motiv, signerad och daterad -03, olja på duk, 62x102 cm
Lagad
155031
2012-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här