Ernst Lubbert oljemålning

Ernst Lubbert oljemålning
Ernst Lubbert oljemålning
Ernst Lubbert oljemålning
Ernst Lubbert oljemålning
Ernst Lubbert oljemålning
Ernst Lubbert oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LUBBERT, Ernst (1879-1916): Mytologiskt motiv, signerad och daterad -03, olja på duk, 62x102 cm

Lagad

155031

2012-11-01