Karmstolar och stolar i gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, gustaviansk stil, gråmålade

155060

2012-11-03