Skåp 1950/60-tal

Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal
Skåp 1950/60-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1950/60-tal, dörrarna med abstrakt dekor, invändig med lådor och utdragbar skiva, höjd 135, 41x89 cm, nyckel finns

Smärre skador

155062

2012-11-03