Bokhyllor Carl Malmsten

Bokhyllor Carl Malmsten
Bokhyllor Carl Malmsten
Bokhyllor Carl Malmsten
Bokhyllor Carl Malmsten

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLOR, 2 st, med underskåp, "Visingsö", Carl Malmsten, brännmärkt CM, bemålade, ett med klaff, höjd 110, 43x105 vardera

Slitage, skador, en hylla med avvikande färg

155063

2012-11-03