Karl Hjalmar Bergqvist akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): (3) Medelhavsmotiv, signerade och daterade -63-69, akvareller, varierande storlek

155068

2012-11-03