Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): (3) Medelhavsmotiv, signerade och daterade -63-69, akvareller, varierande storlek
155068
2012-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här