Figurin Hummel

Figurin Hummel
Figurin Hummel
Figurin Hummel
Figurin Hummel
Figurin Hummel
Figurin Hummel
Figurin Hummel
Figurin Hummel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, Hummel, barn med blomma och trumpet, 1930-tal, höjd 19 cm

Fotnagg

155089

2012-11-21