Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FAT, tenn, stämplade Martin Gustaf Moberg (mästare 1777-1815) Jönköping 1785, diameter 40 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
155111
2012-11-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner