Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FAT, tenn, stämplade Martin Gustaf Moberg (mästare 1777-1815) Jönköping 1785, diameter 40 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

155111

2012-11-01