Oljemålning på duk

Oljemålning på duk
Oljemålning på duk
Oljemålning på duk
Oljemålning på duk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "The dog in the manger", signerad o daterad H Smart -14, olja på duk, 45x65 cm

155126

2012-11-03