Julius Berg oljemålning

Julius Berg oljemålning
Julius Berg oljemålning
Julius Berg oljemålning
Julius Berg oljemålning
Julius Berg oljemålning
Julius Berg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERG, Adolf Julius (1820-1873): Lanskap med ruin, signerad Julius Berg, olja på duk, 26x17 cm

155139

2012-11-03