Stolar sengustavianska

Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOLAR, 4 st, sengustavianska stockholmsarbeten, signerade ILG (Johan Lindgren, stolmakare i Stockholm 1786-1800), bemålade

Renoverade och kompletterade, lagningar

155157

2012-11-04