Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STOLAR, 4 st, sengustavianska stockholmsarbeten, signerade ILG (Johan Lindgren, stolmakare i Stockholm 1786-1800), bemålade
Renoverade och kompletterade, lagningar
155157
2012-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här