Plakett Picassi Visage

Plakett Picassi Visage
Plakett Picassi Visage
Plakett Picassi Visage
Plakett Picassi Visage

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO, plakett "Visage", ansikte i relief, signerad MADOURA EMPREINTE ORGINALE DE PICASSO numrerad 90/500, höjd 6 cm, originaletui medföljer

155167

2012-11-01