Robert Högfeldt akvarell
2012-11-12
155179
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Bärplockningstid", signerad R Högfeldt, akvarell och tusch, 19x16,5 cm