Greta Gerell oljemålning
2012-11-03
155189
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Interiör med eldstad, signerad och daterad Gerell 78, olja på duk, 61x55 cm
Smärre färgbortfall