Litografier mm ur DLM

Litografier mm ur DLM
Litografier mm ur DLM

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DERRIERE LE MIROIR. Originallitografier och illustrationer ur konsttidskriften Derrière le miroir, bl.a. Legér, Arp, Chagall, Braque, Kandinsky, Picasso.

Skador

155193

2012-11-08