Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, empire, signerad IMB (Johan Martin Berg, mästare i Göteborg 1803-ca.1837), förgylld och bronserad, 117x50 cm

Zustandsbeschreibung

Senare glas

155212

2012-11-01