Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, empire, signerad IMB (Johan Martin Berg, mästare i Göteborg 1803-ca.1837), förgylld och bronserad, 117x50 cm
Zustandsbeschreibung
Senare glas
155212
2012-11-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner