Madeleine Pyk olja

Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Dansande", signerad M. Pyk -65, olja på duk uppfodrad på pannå, 30x42 cm

155255

2012-11-03