Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad D Hardy, interiör med kvinnor, olja på duk, 46x61 cm

Krackelerad

155258

2012-11-02