Jean Dubuffet litografi

Jean Dubuffet litografi
Jean Dubuffet litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DUBUFFET, Jean (1901-1985): Symbioses, litografi tryckt i 6 färger, 1959, signerad J. Dubuffet -59, épreuve d´artiste (ordinarie upplaga 30 ex.), 45x38,5 cm, bladstorlek 66,5x50 cm, oramad, LITTERATUR: Webel 704

155284

2012-11-02