Klubbat för:
14 000 SEK
4 000 SEK
FISCHHOF, Georg (1859-1914): Sydländskt landskap, enligt antecknig på spännramen motiv från Amalfi, signerad A L Terni, olja på duk, 31x40 cm
155287
2012-11-17