Georg Fischhof A L Terni oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

4 000 SEK

FISCHHOF, Georg (1859-1914): Sydländskt landskap, enligt antecknig på spännramen motiv från Amalfi, signerad A L Terni, olja på duk, 31x40 cm

155287

2012-11-17