Herman Österlund oljemålning
Vollendet
2012-11-17
155291
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ÖSTERLUND, Herman (1873-1964): Italienskt landskap (Morgonstämning, Kalabrien), signerad Herman Österlund 1950, olja på duk, 57,5x76,5 cm