Herman Österlund olja

Herman Österlund olja
Herman Österlund olja
Herman Österlund olja
Herman Österlund olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖSTERLUND, Herman (1873-1964): Badande flickor, enligt etikett a tergo utförd 1915, signerad Herman Österlund, olja på duk, 41x50,5 cm

155299

2012-11-17