Magnus Fliesberg olja

Magnus Fliesberg olja
Magnus Fliesberg olja
Magnus Fliesberg olja
Magnus Fliesberg olja

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FLIESBERG, Magnus (född 1973):" Har du S. hemma?", signerad och daterad på baksidanMagnus Fliesberg 2002 , olja på duk, 170x128 cm

155300

2012-11-07