Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PAULI, Hanna (1864-1940): Sonen Göran 3 månader upptäcker ljuslågan, signerad Hanna Pauli, utförd 1891, olja på duk, 40x32 cm,
PROVENIENS: Auktion Pauli 1942
Dubblerad
155312
2012-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här