Skrivbord Louis XV-stil

Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil

Klubbat för:

72 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XV-stil, sannolikt Frankrike 1800-talets senare del, fanerat, inläggningar av mässing, förgyllda bronsbeslag av maskaroner och hermer, gjutarmärkningar, höjd 79, 177x92 cm

Skador

155313

2012-11-01