Kinatallrikar

Kinatallrikar
Kinatallrikar
Kinatallrikar
Kinatallrikar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, famille rose, 1700-tal, profilerat brätte, diameter 22 cm

Nagg

155322

2012-11-01