Gunilla Mann olja

Gunilla Mann olja
Gunilla Mann olja
Gunilla Mann olja
Gunilla Mann olja

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MANN, Gunilla (född 1947): "Söderflirt", signerad Gunilla Mann, 1997, olja på duk, 50x61 cm

155340

2012-11-03