Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Komposition med figurer i björkdunge, signerad S venErixson -53, färglitografi 58/125, bildyta ca 48x30 cm
155351
2012-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här