Sven X:et Erixon

Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Komposition med figurer i björkdunge, signerad S venErixson -53, färglitografi 58/125, bildyta ca 48x30 cm

155351

2012-11-17