Sänghimmel med förgylld och skulpterad dekor

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SÄNGHIMMEL, 17/1800-tal, förgylld, skulpterad dekor, diameter 74 cm

Renoverad och kompletterad

155358

2012-11-07