Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SÄNGHIMMEL, 17/1800-tal, förgylld, skulpterad dekor, diameter 74 cm
Renoverad och kompletterad
155358
2012-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här