Sven Lidberg färglitografi

Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): "Gatubild i Paris", utförd 1990, signerad Sven Lidberg, färglitografi, numrerad EA, 47x36 cm
Medföljer bok/verksförteckning, "Sven Lidberg", red Christina Werner, Majornas Förlag

155399

2012-11-12