Gunnar Pettersson färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Domherrar, signerad Gunnar Pettersson, färglitografi HC XXVIII/XXX, 55x35 cm

155406

2012-11-12