Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WALKER´S SLÄPLOGG, "Excelsior" IV, England 1900-talets första hälft, mässing, räkneverk, propeller, i träfodral
Fodral med smärre skador
155414
2012-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här