Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FELIX MARTIN SEXTANT, 1800-tal, delvis eloxerad mässing, signerad Felix Martin, Swansea, längd 22 cm, med tillbehör i ekfodral, certifikat utfärdat 1910
155415
2012-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här