Speglar gustaviansk stil

Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGLAR, 1 par, rokokostil, 1800-tal, förgyllda och bronserade, höjd 60 cm vardera

155420

2012-11-02