Grigor Auer Valamo

Grigor Auer Valamo
Grigor Auer Valamo
Grigor Auer Valamo
Grigor Auer Valamo

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUER, Grigor (1882-1967): Valamo, signerad och daterad G.Auer Valamo 1929, 40x49 cm

155465

2012-11-04