Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina 1700/1800-tal, 2 st med dekor i famille rosefärger, 5 st med dekor i underglasyrblått, diam 22-23 cm

Skador

155476

2012-11-02