James Coignard etsning

James Coignard etsning
James Coignard etsning
James Coignard etsning
James Coignard etsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COIGNARD, James (Frankrike född 1925): Komposition, signerad J. Coignard, VIII 23/55, handkolorerad etsning, 33x28 cm

155487

2012-11-03