Beck & Jung litografi

Beck & Jung litografi
Beck & Jung litografi
Beck & Jung litografi
Beck & Jung litografi
Beck & Jung litografi
Beck & Jung litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Computer ink plot I", signerad Beck & Ljung 1980, Wissler 12/30, bladstorlek 21x30 cm

155497

2012-11-04