Bordsur brons marmor

Bordsur brons marmor
Bordsur brons marmor
Bordsur brons marmor
Bordsur brons marmor

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, Frankrike, 1800-talets mitt, Förgylld brons med marmorsockel, Miroi Paris, höjd 32, längd 41 cm, pendel och nyckel finns

Marmorsockel med nagg

155552

2012-11-02