Klubbat för:
11 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): "Munkbrokajen", signerad och daterad Fredriksson -39, olja på duk, 55x45 cm
Zustandsbeschreibung
155601
2012-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner