Figge Fredriksson Munkbrokajen

Klubbat för:

11 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): "Munkbrokajen", signerad och daterad Fredriksson -39, olja på duk, 55x45 cm

Zustandsbeschreibung

155601

2012-11-04