Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HÖGLUND, Karl (född 1940): Dansande par, signerad och numrerad Karl Höglund E/A, 57x43 cm
155605
2012-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här