Karl Höglund grafiskt blad

Karl Höglund grafiskt blad
Karl Höglund grafiskt blad
Karl Höglund grafiskt blad
Karl Höglund grafiskt blad

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Dansande par, signerad och numrerad Karl Höglund E/A, 57x43 cm

155605

2012-11-04