Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Åbolands skärgård, Borstön", signerad Roland S., 184/360, litografi, 30x45 cm

155608

2012-11-04