Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Åbolands skärgård, Borstön", signerad Roland S., 184/360, litografi, 30x45 cm
155608
2012-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här