Roland Svensson Utskär Stora Nassa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Utskär Stora Nassa 1967, signerad Roland S, 70/500, färglitografi, 28x43

155611

2012-11-05